O nas

Kolekcja Yellow Home

Już od wielu lat naszą specjalnością są dywany. Sklep internetowy Carpet For You prowadzony jest przez specjalistów – firmę, która jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku dywanów i wykładzin. Jednak to nie lata praktyki, ale niesłabnąca kreatywność pozwala nam stale zaskakiwać Klientów nowymi realizacjami. Dbamy o to, by przygotowywane kolekcje produktów wyróżniały się oryginalnością i prezentowały najwyższą jakość.
Obecnie, bazując na bogatej wiedzy oraz doświadczeniu, które zdobywamy od końca lat 90., kiedy to po raz pierwszy otworzyły się przed Klientami drzwi naszego sklepu, poszukujemy inspiracji nie tylko na lokalnym rynku.

W poszukiwaniach docieramy do najodleglejszych zakątków świata. Dlatego też dywany, które prezentujemy w naszych kolekcjach zaskakują swoją ornamentyką, kolorystycznym bogactwem, wysokogatunkowymi tkaninami oraz oryginalnym wykończeniem. Dbamy również i o to, by wśród licznych dywanów i wykładzin każdy Klient miał okazję odnaleźć produkt, który sprosta jego oczekiwaniom estetycznym. Dlatego też dbamy o różnicowanie naszej oferty sprzedaży – tak pod względem stylistyki naszych produktów, jak również ich kształtów i wymiarów.
Obecnie mogą Państwo odnaleźć w katalogu sprzedażowym zarówno artykuły wykorzystujące wzornictwo tradycyjne, jak i nowoczesne – czerpiące z minimalizmu i oszczędności formy. W ten sposób udaje nam się zaspokoić gusta wszystkich Klientów.

W sklepie internetowym Carpet For You wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym gustom i upodobaniom Klientów. Nasz asortyment tworzą wykładziny krajowe oraz dywany z krajów wschodnich, takich jak np. Turcja, Indie czy Iran.